picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

domy z bali całoroczne, szukam!

domy z bali całoroczne, szukam!

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy warto czy może szukać czegoś innego?

gargulek5

Posty: 1

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

Lupusx

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem faktycznie niesłychanie niskie ceny. Jestem zadowolony, bowiem całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

artoor

Posty: 8

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Nikuś23

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, niemniej jednak jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Miluśkooo2

Posty: 3