picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kursy samoobrony, poszukuję !

kursy samoobrony, poszukuję !

Czasy są niepewne, dlatego z koleżankami chcemy się zapisać na kurs samoobrony. Nie wiem tylko gdzie dokładnie się zgłosić? Polecacie jakieś kursy i instruktora z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem?

Nagórę44

Posty: 1

 
Jeśli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezmiernie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Marioleczka

Posty: 9

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w uciążliwych sytuacjach.

saradonin

Posty: 16

 
Jest sporo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niesłychanie sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego pożądane byłoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

labuh

Posty: 2

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, lecz stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

dzaman

Posty: 10

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Ajumer56

Posty: 4

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Marioleczka

Posty: 4

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

as-dester

Posty: 5

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Wygodniś22

Posty: 3