picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, że byliśmy są całoroczne, lecz też nie wiem, które konkretnie wybrać? Czekam na opinie osób, które zajmują się ogrodami i są w tym faktycznie profesjonalne.

Milenoss

Posty: 3

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

Kitas

Posty: 3

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

adam.p34

Posty: 11

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, zatem każdy może prędko zobaczyć, co przygotowali.

Kitas

Posty: 7

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

arturas1

Posty: 7

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko dostałem.

Agmars

Posty: 17